Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Oferta e sporteve 20-Apr-2018


#
Tennis - ATP - Monte Carlo, Monaco
1X2Σ+-  
1080
20-Apr
14:35
Nishikori, Kei-Cilic, Marin
2.18
 
1.58
 
 
 
+12
#
Tennis - Challenger - Tunis, Tunisia
1X2Σ+-  
1082
20-Apr
14:35
Sousa, Pedro-Domingues, Joao
1.6
 
2.14
 
 
 
+12
#
Soccer - Israel - National League, Playoffs 1-8
1X2Σ+- 
914
20-Apr
15:00
Maccabi Akhi Nazareth-Hapoel Afula
2.68
2.89
2.7
2.5
2.41
1.49
+111
#
Soccer - Israel - National League, Playoffs 9-16
1X2Σ+- 
920
20-Apr
15:00
Maccabi Herzliya-Hapoel Nir Ramat Hasharon
2.36
2.95
3.05
2.5
2.38
1.5
+111
921
20-Apr
15:00
Hapoel Bnei Lod-Hapoel Kfar Saba
2.17
2.86
3.55
2.5
2.08
1.65
+111
919
20-Apr
15:00
Hapoel Ramat Gan FC-Hapoel Marmorek
1.84
3.35
4.05
2.5
2.3
1.54
+111
918
20-Apr
15:00
Hapoel Petah Tikva-Ironi Nesher
1.41
4.0
7.7
2.5
1.81
1.88
+111
#
Soccer - Uzbekistan - PFL
1X2Σ+- 
1003
20-Apr
15:00
PFK Navbahor Namangan-FC Bunyodkor Tashkent
3.1
2.89
2.31
2.5
2.26
1.52
+111
#
Tennis - ATP - Monte Carlo, Monaco
1X2Σ+-  
1081
20-Apr
15:00
Gasquet, Richard-Zverev, Alexander
2.47
 
1.46
 
 
 
+11
#
Ice Hockey - International - U18 World Championship, Div I, Group B
1X2Σ+- 
1073
20-Apr
15:30
Hungary-Austria
3.3
4.8
1.72
5.5
1.45
2.55
+27
#
Tennis - Challenger - Tunis, Tunisia
1X2Σ+-  
1083
20-Apr
15:30
Moutet, Corentin-Fabbiano, Thomas
1.55
 
2.26
 
 
 
+12
#
Soccer - Romania - Liga 2
1X2Σ+- 
769
20-Apr
16:00
ACS Dacia Unirea Braila-FC Clinceni
1.54
4.3
4.55
2.5
1.64
2.04
+111
770
20-Apr
16:00
FC Ripensia Timisoara-AFC Hermannstadt
4.5
3.7
1.64
2.5
1.86
1.78
+111
#
Soccer - United Arab Emirates - Arabian Gulf League
1X2Σ+- 
846
20-Apr
16:00
AL Dhafra-Shabab AL Ahli Dubai Club
2.52
3.3
2.7
2.5
2.02
1.74
+112
847
20-Apr
16:00
Dibba AL Fujairah-Emirates Club Ras AL Khaimah
2.18
3.55
3.05
2.5
1.65
2.15
+112
848
20-Apr
16:00
AL Wasl-Hatta
1.29
5.9
7.9
2.5
1.33
3.15
+112
#
Tennis - Challenger - Sarasota, USA
1X2Σ+-  
761
20-Apr
16:00
Clarke, Jay-Bagnis, Facundo
2.79
 
1.37
 
 
 
+12
#
Soccer - Bahrain - Premier League
1X2Σ+- 
804
20-Apr
16:25
East Riffa-AL Ittihad Bhr
1.4
4.45
7.7
2.5
1.53
2.41
+111
806
20-Apr
16:25
AL Riffa-Al-Shabbab
2.07
3.1
3.75
2.5
1.92
1.83
+111
805
20-Apr
16:25
Manama Club-AL Hidd
2.2
3.3
3.2
2.5
1.72
2.04
+111
#
Ice Hockey - International - U18 World Championship, Group A
1X2Σ+- 
1066
20-Apr
16:30
Canada-Belarus
 
18.5
30.0
5.5
1.18
4.3
+13
#
Ice Hockey - International - U18 World Championship, Group B
1X2Σ+- 
1076
20-Apr
16:30
Slovakia-Czech Republic
4.4
5.3
1.48
5.5
1.4
2.74
+27
#
Tennis - Challenger - Tunis, Tunisia
1X2Σ+-  
1084
20-Apr
16:50
Rosol, Lukas-Gimeno-Traver, Daniel
1.96
 
1.72
 
 
 
+12
#
Soccer - Algeria - Ligue 1
1X2Σ+- 
837
20-Apr
17:00
US Biskra-Paradou AC
1.67
3.15
5.4
2.5
2.73
1.36
+112
832
20-Apr
17:00
CR Belouizdad-JS Kabylie
2.05
2.52
4.65
2.5
2.94
1.32
+112
839
20-Apr
17:00
USM EL Harrach-DRB Tadjenanet
1.58
3.5
5.5
2.5
2.52
1.42
+112
834
20-Apr
17:00
CS Constantine-USM Alger
1.77
3.25
4.4
2.5
2.34
1.49
+112
836
20-Apr
17:00
ES Setif-USM Blida
1.36
4.35
7.4
2.5
2.03
1.64
+111
835
20-Apr
17:00
USM Bel Abbes-JS Saoura
1.66
3.3
5.1
2.5
2.47
1.44
+112
833
20-Apr
17:00
Olympique Medea-MC Oran
2.02
3.0
3.65
2.5
2.46
1.44
+112
838
20-Apr
17:00
MC Alger-NA Hussein Dey
1.5
3.7
6.1
2.5
2.2
1.55
+112
#
Soccer - Czech Republic - FNL
1X2Σ+- 
433
20-Apr
17:00
Fotbal Trinec-MFK Vitkovice
1.78
3.5
4.1
2.5
1.94
1.75
+112
#
Soccer - International Youth - UEFA Youth League, Knockout stage
1X2Σ+-  
245
20-Apr
17:00
Manchester City-FC Barcelona
3.8
3.45
1.86
2.5
1.64
2.1
+113
#
Soccer - Slovakia - Superliga, Relegation round
1X2Σ+- 
486
20-Apr
17:00
1. FC Tatran Presov-FC Nitra
3.05
3.3
2.17
2.5
2.16
1.61
+113
#
Soccer - Turkey - 1. Lig
1X2Σ+- 
210
20-Apr
17:00
Altinordu-Manisaspor
1.1
8.0
19.0
2.5
1.17
4.4
+112
#
Soccer - Uzbekistan - PFL
1X2Σ+- 
1004
20-Apr
17:00
PFK Qizilqum-PFK Neftchi Fargona
1.84
3.25
4.05
2.5
2.26
1.52
+111
#
Basketball - International - Euroleague Women, Playoffs
1X2Σ+-  
1056
20-Apr
17:00
Dynamo Kursk-Ummc Jekaterinburg
2.63
 
1.45
148.5
1.91
1.79
+23
#
Ice Hockey - International - International Friendly Games
1X2Σ+-  
756
20-Apr
17:00
Slovakia-Latvia
1.65
4.5
3.75
5.5
2.2
1.6
+16
#
Basketball - Finland - Korisliigan, Playoffs
1X2Σ+-  
1051
20-Apr
17:30
Kauhajoen Karhu-BC Nokia
1.46
 
2.61
168.5
1.85
1.85
+23
#
Soccer - Denmark - 1st Division
1X2Σ+- 
464
20-Apr
18:00
Fremad Amager-HB Koge
2.8
3.1
2.5
2.5
2.3
1.55
+112
460
20-Apr
18:00
FC Fredericia-Nykobing FC
1.7
3.7
4.5
2.5
1.57
2.25
+112
462
20-Apr
18:00
Thisted FC-Viborg FF
3.8
3.4
1.9
2.5
1.8
1.9
+112
461
20-Apr
18:00
Brabrand IF-Esbjerg
6.0
4.0
1.5
2.5
1.64
2.12
+112
463
20-Apr
18:00
Skive IK-Vendsyssel FF
3.5
3.4
2.0
2.5
1.71
2.02
+112
#
Soccer - Morocco - Botola
1X2Σ+- 
898
20-Apr
18:00
CRA De Hoceima-Racing Athletique DU Casablanca
2.15
2.98
3.35
2.5
2.46
1.44
+111
#
Soccer - Poland - Ekstraklasa, Relegation Round
1X2Σ+- 
412
20-Apr
18:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza-Slask Wroclaw
2.1
3.3
3.4
2.5
1.82
1.92
+113
#
Soccer - Poland - I Liga
1X2Σ+- 
424
20-Apr
18:00
Ruch Chorzow-Pogon Siedlce
2.37
3.1
2.91
2.5
2.12
1.63
+112
#
Soccer - Serbia - Superliga, Championship Round
1X2Σ+- 
638
20-Apr
18:00
FK Vozdovac-FK Napredak Krusevac
2.81
3.15
2.41
2.5
2.05
1.67
+112
#
Basketball - Estonia - KML, Playoffs
1X2Σ+-  
721
20-Apr
18:00
Parnu Sadam-BC Valga-Valka
1.28
 
3.45
159.5
1.96
1.76
+23
#
Ice Hockey - Czech Republic - Extraliga, Relegation Round
1X2Σ+- 
741
20-Apr
18:00
HC Energie Karlovy Vary-HC Litvinov
2.49
2.99
2.79
5.5
2.3
1.55
+36