Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Football - Liga I


#
Football - Romania - Liga I
1X2Σ+-  
297
09-Dec
17:00
ACS Sepsi-Academica Clinceni
1.79
3.25
4.45
2.5
2.13
1.62
+107
298
09-Dec
19:30
FC Voluntari-Viitorul Constanta
5.7
4.1
1.49
2.5
1.8
1.89
+106