Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
1246
04-Dec
05:30
Shanghai Baoshan Dahua Swordfish-Hebei
1.1
 
6.2
 
 
 
+2
1221
04-Dec
06:00
Rizing Zephyr Fukuoka-Bambitious Nara
1.28
 
3.45
 
 
 
+2
206
04-Dec
06:00
Yokohama FC-Hokkaido Consadole Sapporo
3.85
3.75
1.81
2.5
1.6
2.2
+94
207
04-Dec
06:00
Vegalta Sendai-Kashima Antlers
6.0
4.35
1.46
2.5
1.65
2.11
+94
208
04-Dec
06:00
Tokushima Vortis-Sanfrecce Hiroshima
2.08
3.2
3.5
2.5
2.22
1.59
+94
209
04-Dec
06:00
Shimizu S-Pulse-Cerezo Osaka
2.36
3.2
2.92
2.5
1.98
1.74
+94
210
04-Dec
06:00
Sagan Tosu-Vissel Kobe
2.85
3.25
2.36
2.5
1.93
1.78
+94
211
04-Dec
06:00
Nagoya Grampus-Urawa Red Diamonds
2.17
3.2
3.25
2.5
2.02
1.71
+94
212
04-Dec
06:00
Kashiwa Reysol-Oita Trinita
1.81
3.45
4.25
2.5
2.0
1.72
+94
213
04-Dec
06:00
Gamba Osaka-Shonan Bellmare
3.3
3.3
2.11
2.5
1.99
1.73
+94