Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
756
25-Oct
12:15
FC Andijon-FC Nasaf
6.3
3.8
1.44
2.5
2.03
1.68
+93
1078
25-Oct
14:30
FK Dubnica Nad Vahom-FC STK 1914 Samorin
2.85
3.45
2.09
2.5
1.59
2.16
+94
1113
25-Oct
14:30
CS Concordia Chiajna-Fc Brasov Steagul Renaste
1.39
4.05
6.4
2.5
1.89
1.79
+93
1066
25-Oct
15:00
National Bank of Egypt SC-Talaea El Gaish
2.72
2.89
2.46
2.5
2.17
1.59
+94
1069
25-Oct
15:00
Swansea City-Watford FC
2.55
3.5
2.27
2.5
1.46
2.46
+94
1126
25-Oct
15:15
CA Progreso-Sud America
1.97
3.15
3.4
2.5
1.93
1.75
+94
1096
25-Oct
16:30
FC Academica Clinceni-FC Uta Arad
3.95
3.0
1.86
2.5
2.3
1.53
+94
1133
25-Oct
17:00
Santiago Morning-Deportes Iquique
2.34
2.91
2.86
2.5
2.13
1.61
+94
692
25-Oct
17:00
Sabail FK-Qarabag FK
8.5
4.6
1.27
2.5
1.8
1.88
+93
1067
25-Oct
17:30
Smouha SC-Al Ittihad Al Sakandary
2.37
2.9
2.83
2.5
2.19
1.58
+94