Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
1026
04-Dec
07:00
Hebei Zhuoao-Shaoxing Keqiao Yuejia
2.21
2.95
3.05
2.5
2.28
1.53
+94
1027
04-Dec
07:00
Quanzhou Yaxin-Xian Wolves
14.0
5.0
1.18
2.5
1.96
1.73
+93
1131
04-Dec
07:00
Southside Flyers-Bendigo Spirit
1.09
 
6.7
 
 
 
+4
1204
04-Dec
07:00
KCC Egis-Dongbu Promy
1.83
 
1.91
 
 
 
+3
1205
04-Dec
07:00
Samsung Thunders-Goyang Orions
2.44
 
1.51
 
 
 
+3
1509
04-Dec
07:00
Kuznetskie Medvedi-Chaika Nizhny Novgorod
7.2
5.4
1.33
5.5
1.99
1.73
+11
1510
04-Dec
07:00
Sibirskie Snaipery-Loko-76 Yaroslavl
3.7
4.35
1.74
5.5
2.01
1.72
+11
265
04-Dec
07:00
Pohang Steelers FC-FC Seoul
2.26
3.15
3.15
2.5
2.02
1.71
+94
266
04-Dec
07:00
Gangwon FC-Seongnam Ilhwa
2.15
3.0
3.55
2.5
2.32
1.54
+94
267
04-Dec
07:00
Gwangju FC-Incheon United FC
1.82
3.35
4.35
2.5
2.07
1.67
+94