Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Romania


#
Soccer - Romania - Liga 1
1X2Σ+-  
223
04-Dec
12:15
Farul Constanta-FC Botosani
1.58
3.65
6.2
2.5
2.1
1.65
+44
224
04-Dec
14:30
CFR Cluj-Chindia Targoviste
1.54
3.6
7
2.5
2.4
1.5
+44
225
04-Dec
18:00
FC Arges-FC Rapid Bucuresti
4.65
3.35
1.79
2.5
2.2
1.6
+44
226
05-Dec
18:00
FCSB-Mioveni
1.36
4.55
8.75
2.5
1.85
1.85
+44