Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Turkey


#
Soccer - Turkey - 1. Lig
1X2Σ+-  
246
04-Dec
11:30
Manisa FK-Keciorengucu
2.55
3.35
2.5
2.5
1.8
1.9
+44
247
04-Dec
14:00
Adanaspor AS-Goztepe
2.55
3.15
2.62
2.5
1.98
1.72
+44
248
04-Dec
17:00
Altay-Boluspor
3.85
3.2
1.93
2.5
2.25
1.57
+44
249
05-Dec
18:00
Rizespor-Pendikspor
2.35
3
3.05
2.5
2
1.7
+44