Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Hungary


#
Soccer - Hungary - OTP Bank Liga
1X2Σ+-  
340
23-Feb
20:00
MTK Budapest-Mezokovesd-Zsory
2.02
3.3
3.55
2.5
1.91
1.8
+49
341
24-Feb
12:30
Zalaegerszegi-Kecskemeti TE
2.3
3.15
3.05
2.5
1.95
1.77
+49
342
24-Feb
15:00
DVTK-MOL Fehervar
1.95
3.65
3.4
2.5
1.61
2.18
+49
343
24-Feb
17:30
Debrecen-Puskas Academy
2.6
3.15
2.65
2.5
1.97
1.75
+49
344
25-Feb
15:00
Kisvarda-Paks
3.45
3.45
2.02
2.5
1.75
1.98
+49
345
25-Feb
17:30
Ujpest-Ferencvaros
5.2
4
1.57
2.5
1.61
2.18
+49