Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Ukraine


#
Soccer - Ukraine - Premier League
1X2Σ+-  
1894
22-Apr
12:00
Minaj-Rukh Lviv
5.1
3.6
1.62
2.5
1.94
1.77
+49
1895
22-Apr
14:30
Metalist 1925-Obolon
2.2
2.9
3.45
2.5
2.55
1.46
+49
1896
22-Apr
17:00
Shakhtar Donetsk-FK Zorya Luhansk
1.17
6.1
14
2.5
1.45
2.55
+49