Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Basketball - International


#
Basketball - International - Estonian-latvian League
1X2Σ+-  
1267
04-Dec
14:00
Kk Parnu-Kk Rapla
1.59
 
2.28
 
 
 
+1
1268
04-Dec
16:00
Tartu Ulikool-Vef Riga
9.3
 
1.04
 
 
 
1269
04-Dec
16:00
Valmiera Glass Via-BK Ogre
3.35
 
1.3
 
 
 
+1
1270
04-Dec
16:00
Taltech-Kk Viimsi
1.52
 
2.42
 
 
 
+1
#
Basketball - International - Liga ABA
1X2Σ+-  
1149
04-Dec
17:00
KK Mornar Bar-KK Mega Basket Belgrade
1.45
 
2.62
 
 
 
+1
1150
04-Dec
19:00
Igokea Aleksandrovac-KK Partizan Nis Belgrade
2.58
 
1.47
 
 
 
+1
1151
04-Dec
21:00
KK FMP Belgrade-KK Krka Novo Mesto
1.18
 
4.55
 
 
 
+1
#
Basketball - International - United League
1X2Σ+-  
1259
05-Dec
11:00
Avtodor Saratov-BC Nizhny Novgorod
1.51
 
2.45
 
 
 
+1
#
Basketball - International - Liga ABA
1X2Σ+-  
1152
05-Dec
12:00
KK Cedevita Olimpija Ljubljana-KK Zadar
1.08
 
6.7
 
 
 
+1
#
Basketball - International - United League
1X2Σ+-  
1260
05-Dec
15:00
BC Lokomotiv Kuban Krasnodar-CSKA Moscow
2.68
 
1.43
 
 
 
+1
1261
05-Dec
17:00
BC Kalev-BC Astana
1.57
 
2.3
 
 
 
+1
#
Basketball - International - Liga ABA
1X2Σ+-  
1153
05-Dec
21:00
KK Buducnost Voli-KK Studentski centar Podgorica
1.1
 
6.2
 
 
 
#
Basketball - International - United League
1X2Σ+-  
1262
06-Dec
17:00
BC Tsmoki Minsk-BC Uniks Kazan
6.2
 
1.1
 
 
 
+1