Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Hungary


#
Soccer - Hungary - NB I, Women
1X2Σ+-  
1523
09-May
14:15
Ferencvarosi TC-MTK Hungaria FC
2.07
4.05
2.56
2.5
1.4
2.67
+94
#
Soccer - Hungary - NB II
1X2Σ+-  
1537
09-May
17:00
Bekescsaba 1912 Elore-Szolnoki MAV FC
2.43
3.25
2.5
2.5
1.89
1.79
+94
1538
09-May
17:00
Aqvital FC Csakvar-BFC Siofok
2.11
3.25
2.95
2.5
1.91
1.77
+94
1539
09-May
17:00
Szentlorinc SE-Debreceni VSC
5.1
3.7
1.53
2.5
1.83
1.83
+94
1540
09-May
17:00
Szombathelyi Haladas FC-Budaorsi SC
2.28
3.25
2.69
2.5
1.93
1.75
+94
1541
09-May
17:00
Kazincbarcikai SC-Gyirmot FC Gyor
4.8
3.7
1.56
2.5
1.7
2.0
+94
1542
09-May
17:00
ETO FC Gyor-Szeged-Csanad Grosics Akademia
2.11
3.15
3.05
2.5
1.96
1.73
+94
1543
09-May
17:00
Dorogi FC-FC Ajka
2.85
3.1
2.25
2.5
1.91
1.77
+94
1544
09-May
17:00
Soroksar SC-Kaposvari Rakoczi FC
1.47
3.9
5.5
2.5
1.79
1.89
+94
1545
09-May
17:00
Debreceni Eac-Pecsi MFC
5.3
3.95
1.48
2.5
1.71
1.98
+94
#
Soccer - Hungary - NB I
1X2Σ+-  
180
09-May
17:30
Diosgyori VTK-Fehervar FC
4.9
3.65
1.56
2.5
1.71
1.98
+94
181
09-May
17:30
Puskas Akademia FC-Budafoki Mte
1.24
5.1
8.8
2.5
1.58
2.18
+93
182
09-May
17:30
Kisvarda Master Good FC-Paksi FC
3.7
3.55
1.76
2.5
1.54
2.26
+94
#
Soccer - Hungary - NB II
1X2Σ+-  
1546
09-May
20:00
Nyiregyhaza Spartacus FC-Vasas FC
4.6
3.65
1.59
2.5
1.83
1.83
+94