Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Basketball - France


#
Basketball - France - Pro B
1X2Σ+-  
1773
09-May
17:00
Sluc Nancy Basket-Lille Metropole
1.34
 
3.1
150.5
1.95
1.77
+5
#
Basketball - France - Pro A
1X2Σ+-  
898
09-May
17:00
AS Monaco-BCM Gravelines Dunkerque
1.07
 
7.3
155.5
1.74
1.98
+11
899
09-May
18:00
Le Portel-Le Mans Sarthe Basket
3.1
 
1.34
160.5
1.85
1.85
+12
900
09-May
19:00
ASVEL Lyon Villeurbanne-Boulazac Basket Dordogne
 
 
10.25
165.5
1.69
2.04
+11
901
09-May
20:00
Cholet Basket-Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
1.4
 
2.82
160.5
1.75
1.97
+10