Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Czech Republic


#
Soccer - Czech Republic - FNL
1X2Σ+-  
230
09-May
10:15
FK Viktoria Zizkov-FC Vlasim
1.65
3.5
4.4
2.5
1.74
1.94
+94
#
Soccer - Czech Republic - 1. Liga
1X2Σ+-  
167
09-May
15:00
SK Dynamo Ceske Budejovice-FK Pardubice
2.36
3.25
2.87
2.5
1.97
1.75
+94
168
09-May
15:00
MFK Karvina-1. FC Slovacko
3.85
3.55
1.86
2.5
1.83
1.87
+94
169
09-May
17:00
SK Sigma Olomouc-SK Slavia Prague
6.3
4.5
1.43
2.5
1.63
2.15
+94
#
Soccer - Czech Republic - FNL
1X2Σ+-  
231
09-May
17:00
Mas Taborsko-FC Vysocina Jihlava
2.23
3.2
2.8
2.5
1.93
1.75
+94
#
Soccer - Czech Republic - 1. Liga
1X2Σ+-  
170
09-May
19:30
AC Sparta Prague-FC Banik Ostrava
1.53
4.15
5.4
2.5
1.66
2.1
+94