Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Basketball - Israel


#
Basketball - Israel - Super League
1X2Σ+-  
1769
09-May
16:30
Maccabi Tel-Aviv-Hapoel Eilat
1.21
 
4.15
170.5
1.85
1.85
+12
1770
09-May
19:00
Hapoel Beer Sheva-Ironi Ness Ziona
1.55
 
2.35
170.5
1.99
1.73
+12
1771
09-May
20:00
Hapoel Jerusalem-Hapoel Galil Gilboa BC
1.69
 
2.09
170.5
1.97
1.75
+12