Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Russia


#
Soccer - Russia - Premier League
1X2Σ+-  
41
04-Dec
12:00
PFK Krylia Sovetov Samara-CSKA Moscow
3.0
3.1
2.4
2.5
2.19
1.63
+94
42
04-Dec
15:00
FK Spartak Moscow-RFK Akhmat Grozny
1.98
3.3
3.85
2.5
2.16
1.65
+94
43
04-Dec
17:00
Lokomotiv Moscow-FK Ural Yekaterinburg
1.78
3.55
4.4
2.5
2.09
1.69
+94
44
05-Dec
12:00
FK Khimki-PFK Arsenal Tula
2.0
3.4
3.6
2.5
2.0
1.76
+94
45
05-Dec
14:30
FK Dinamo Moscow-FK Ufa
1.54
4.05
5.7
2.5
1.86
1.88
+94
46
05-Dec
14:30
FK Nizhny Novgorod-FK Rubin Kazan
3.35
3.25
2.15
2.5
1.99
1.76
+94
47
05-Dec
17:00
FK Sochi-FK Krasnodar
2.47
3.45
2.66
2.5
1.77
1.98
+94