Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Slovenia


#
Soccer - Slovenia - PrvaLiga
1X2Σ+-  
1120
09-May
15:00
ND Gorica-NK Domzale
5.7
3.95
1.44
2.5
1.78
1.89
+94
1121
09-May
16:45
NK Olimpija Ljubljana-NK Maribor
2.42
2.76
2.9
2.5
1.98
1.71
+94
#
Soccer - Slovenia - 2nd Liga
1X2Σ+-  
1513
09-May
17:00
NK Krka-NK Rudar Velenje
1.64
3.75
4.1
2.5
1.59
2.16
+94
1943
09-May
17:00
NK Brda-Nd Primorje
2.21
3.45
2.65
2.5
1.64
2.09
+94
#
Soccer - Slovenia - PrvaLiga
1X2Σ+-  
1122
09-May
20:00
FC Koper-NK Aluminij
2.03
3.25
3.1
2.5
2.01
1.69
+94