Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Venezuela


#
Soccer - Venezuela - Primera Division
1X2Σ+-  
1156
18-Sep
22:00
Deportivo La Guaira-Academia Puerto Cabello
1.69
2.97
5.2
2.5
2.71
1.39
+94
1157
19-Sep
00:15
Gran Valencia Maracay FC-Aragua FC
2.4
2.48
3.35
2.5
1.71
1.97
+92
1827
20-Sep
00:15
Estudiantes de Merida-CD Hermanos Colmenarez
1.74
3.7
3.65
2.5
1.43
2.56
+94
1828
20-Sep
02:30
Deportivo Lara-Carabobo FC
1.92
3.15
3.55
2.5
1.97
1.71
+94