Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Armenia


#
Soccer - Armenia - Premier League
1X2Σ+-  
499
04-Dec
11:00
FC Noravank Yeghegnadzor-FC Alashkert Yerevan
3.9
3.2
1.81
2.5
2.13
1.58
+94
500
04-Dec
14:00
Ararat Yerevan FC-FC BKMA Vagharshapat
1.14
6.0
13.25
2.5
1.57
2.16
+93
501
05-Dec
12:00
FC Noah Yerevan-FC Van Charentsavan
1.71
3.35
4.2
2.5
1.89
1.75
+94