Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Italy


#
Soccer - Italy - Campionato Primavera 1
1X2Σ+-  
483
27-May
18:00
AS Roma-Juventus FC
1.98
3.55
3.35
2.5
1.56
2.23
+94
484
28-May
17:00
Inter-Cagliari
1.64
4.05
4.3
2.5
1.43
2.55
+94
#
Soccer - Italy - Serie D, Girone E
1X2Σ+-  
448
28-May
17:30
US Poggibonsi-US Follonica Gavorrano
1.98
3.4
3.45
2.5
1.97
1.72
+94
#
Soccer - Italy - Serie C, Promotion Playoffs
1X2Σ+-  
647
29-May
19:00
Calcio Padova-US Catanzaro 1929
2.13
3.05
3.4
2.5
2.27
1.54
+94
#
Soccer - Italy - Serie B
1X2Σ+-  
1
29-May
20:30
SC Pisa-AC Monza
2.35
3.05
3.2
2.5
2.12
1.67
+94
#
Soccer - Italy - Serie C, Promotion Playoffs
1X2Σ+-  
648
29-May
20:30
US Palermo-Feralpisalo
1.79
3.4
4.25
2.5
1.96
1.72
+94