Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Poland


#
Soccer - Poland - I Liga
1X2Σ+-  
443
09-May
12:40
CWKS Resovia-Widzew Lodz
2.89
3.2
2.36
2.5
2.18
1.61
+94
#
Soccer - Poland - Ekstraklasa
1X2Σ+-  
199
09-May
15:00
Warta Poznan-WKS Slask Wroclaw
2.25
3.0
3.3
2.5
2.18
1.61
+94
#
Soccer - Poland - I Liga
1X2Σ+-  
444
09-May
15:00
LKS Lodz-GKS Jastrzebie
1.45
4.1
6.9
2.5
2.02
1.71
+93
#
Soccer - Poland - II Liga
1X2Σ+-  
700
09-May
17:00
PKS Olimpia Elblag-MKS Znicz Pruszkow
2.8
3.15
2.26
2.5
1.89
1.79
+94
#
Soccer - Poland - Ekstraklasa
1X2Σ+-  
200
09-May
17:30
Stal Mielec-Legia Warszawa
4.8
3.7
1.66
2.5
1.91
1.8
+94
201
10-May
18:00
Rakow Czestochowa-GKS Piast Gliwice
2.15
3.25
3.25
2.5
2.08
1.67
+94