Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Israel


#
Soccer - Israel - Premier League
1X2Σ+-  
591
09-May
18:00
Hapoel Hadera-Maccabi Netanya FC
2.28
2.99
2.89
2.5
2.31
1.52
+94
592
09-May
19:30
Maccabi Tel Aviv FC-Maccabi Haifa FC
2.6
2.85
2.6
2.5
2.43
1.48
+94
593
10-May
19:15
FC Ashdod-Hapoel Be`er Sheva FC
2.42
2.82
2.84
2.5
2.43
1.48
+94