Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Greece


#
Soccer - Greece - Super League 2
1X2Σ+-  
1267
09-May
13:45
Ionikos Nikea FC-AO Xanthi FC
2.59
2.88
2.59
2.5
2.43
1.48
+94
1268
09-May
13:45
APO Levadiakos FC-Diagoras Rhodes
1.22
5.3
9.0
2.5
1.56
2.22
+93
1269
09-May
13:45
Ergotelis-Chania FC
1.9
3.2
3.6
2.5
2.24
1.55
+94
#
Soccer - Greece - Super League 1
1X2Σ+-  
205
09-May
14:00
PAOK Thessaloniki-Aris Thessaloniki
1.68
3.45
5.1
2.5
2.24
1.58
+94
#
Soccer - Greece - Football League
1X2Σ+-  
1749
09-May
16:00
Po Triglias-AS Olympiakos Volou 1937
2.85
2.75
2.46
2.5
2.67
1.4
+94
1750
09-May
16:00
Almopos Arideas-Pierikos FC
2.95
2.85
2.32
2.5
2.43
1.48
+94
1751
09-May
16:00
AO Egaleo 1931 PAE-Niki Volou 1924 PAE
2.46
2.75
2.85
2.5
2.63
1.41
+94
1752
09-May
16:00
Episkopi FC-AS Rodos
2.26
2.85
3.05
2.5
2.63
1.41
+94
1753
09-May
16:00
PAE PS Kalamata-Santorini
2.06
2.85
3.55
2.5
2.73
1.38
+94
#
Soccer - Greece - Super League 1
1X2Σ+-  
206
09-May
16:15
Asteras Tripolis-Olympiacos Piraeus
4.9
3.6
1.68
2.5
2.12
1.64
+94
207
09-May
18:30
Panathinaikos Athens-AEK Athens
2.53
3.05
2.81
2.5
2.39
1.51
+94