Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Romania


#
Soccer - Romania - Liga I
1X2Σ+-  
755
09-May
13:00
FC Uta Arad-CSM Politehnica Iasi
1.4
3.9
6.6
2.5
2.01
1.69
+93
756
09-May
15:30
FC Viitorul Constanta-ACS Champions FC Arges
2.0
3.1
3.4
2.5
2.22
1.56
+94
757
09-May
18:00
Universitatea Craiova 1948 CS-FC Botosani
1.65
3.2
5.0
2.5
2.31
1.52
+94
758
10-May
15:45
FC Voluntari-AFC Chindia Targoviste
2.56
2.65
2.83
2.5
2.83
1.36
+94
759
10-May
18:00
FC CFR 1907 Cluj-ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1.45
3.6
6.6
2.5
2.35
1.5
+93
760
10-May
20:30
Fotbal Club FCSB-FC Academica Clinceni
1.23
4.55
11.0
2.5
2.06
1.65
+93