Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Bulgaria


#
Soccer - Bulgaria - First Professional League
1X2Σ+-  
393
09-May
17:30
PFC Cherno More Varna-FC Tsarsko Selo Sofia
1.67
3.4
4.4
2.5
2.02
1.68
+94
394
09-May
19:45
Botev Plovdiv-PFC Levski Sofia
2.42
2.93
2.74
2.5
2.25
1.55
+94
1123
10-May
17:00
POFC Botev Vratsa-PFC Montana 1921
1.77
3.1
4.25
2.5
2.24
1.55
+94
1124
10-May
19:15
FC Etar Veliko Tarnovo-PFC Slavia Sofia
2.29
2.87
2.98
2.5
2.72
1.38
+94