Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Denmark


#
Soccer - Denmark - 1st Division
1X2Σ+-  
227
04-Dec
13:00
HB Koege-Lyngby BK
5.2
4.1
1.55
2.5
1.69
2.05
+94
228
04-Dec
14:00
Nykoebing FC-Vendsyssel FF
2.0
3.45
3.45
2.5
1.73
1.99
+94
#
Soccer - Denmark - DBU Pokalen
1X2Σ+-  
283
04-Dec
18:00
Vejle BK-Kolding IF
1.37
4.65
7.5
2.5
1.74
1.97
+93
284
05-Dec
12:30
SonderjyskE-Hvidovre IF
1.79
3.5
4.25
2.5
1.94
1.77
+94
285
05-Dec
14:30
Broendby IF-FC Midtjylland
2.64
3.35
2.48
2.5
1.99
1.73
+94
286
05-Dec
18:00
Randers FC-Odense Boldklub
1.98
3.35
3.6
2.5
1.91
1.8
+94