Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Estonia


#
Soccer - Estonia - Esiliiga
1X2Σ+-  
1944
09-May
12:00
Parnu Jalgpalliklubi-Tartu JK Tammeka U21
2.02
3.75
2.8
2.5
1.33
2.89
+94
1945
09-May
12:00
JK Tallinna Kalev-Maardu Linnameeskond
1.95
3.75
2.94
2.5
1.33
2.89
+94
#
Soccer - Estonia - Premium Liiga
1X2Σ+-  
415
09-May
14:00
Paide Linnameeskond-FCI Levadia Tallinn
2.17
3.55
2.65
2.5
1.52
2.26
+94
#
Soccer - Estonia - Esiliiga
1X2Σ+-  
1946
09-May
18:00
FC Nomme United-Tartu JK Welco
1.17
6.7
8.8
2.5
1.23
3.45
+93