Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Faqja:
Zgjedh sipas:
Data:

Oferta e sporteve 22-Apr-2024


#
Tennis - Challenger Qualification - Shenzhen 3 (China), hard
1X2Σ+-  
2451
22-Apr
11:25
Rio Noguchi-Yaojie Zeng
1.04
 
8.5
 
 
 
+3
#
Tennis - Challenger Qualification - Shenzhen 3 (China), hard
1X2Σ+-  
2452
22-Apr
11:30
Egor Gerasimov-Linghao Zhang
1.03
 
10
 
 
 
+3
#
Soccer - Ukraine - Premier League
1X2Σ+-  
1894
22-Apr
12:00
Minaj-Rukh Lviv
5.35
3.5
1.62
2.5
2.1
1.65
+49
#
Tennis - Challenger Qualification - Shenzhen 3 (China), hard
1X2Σ+-  
2449
22-Apr
12:15
Dominik Palan-Ramkumar Ramanathan
2.1
 
1.65
 
 
 
+3
#
Soccer - Australia - Victoria Premier League
1X2Σ+-  
2180
22-Apr
12:30
Bulleen-Kingston City
1.68
3.9
3.6
2.5
1.33
2.85
+39
#
Soccer - England - Professional Development League
1X2Σ+-  
1592
22-Apr
14:00
Crewe U21-Fleetwood U21
4.95
4.55
1.45
2.5
1.26
3.4
+39
#
Soccer - Ukraine - Premier League
1X2Σ+-  
1895
22-Apr
14:30
Metalist 1925-Obolon
2.2
2.9
3.45
2.5
2.5
1.47
+49
#
Soccer - Greece - Super League 2 - Relegation Group
1X2Σ+-  
2066
22-Apr
15:00
Iraklis 1908-Aiolikos
1.27
4.4
10
2.5
1.84
1.84
+39
#
Soccer - Bulgaria - Vtora Liga
1X2Σ+-  
1556
22-Apr
16:00
Septemvri Sofia-Dunav Ruse
1.33
4.1
9
2.5
1.93
1.72
+39
1555
22-Apr
16:00
CSKA 1948 Sofia II-Marek
2.5
2.8
2.85
2.5
2.45
1.44
+39
#
Soccer - Egypt - Premier League
1X2Σ+-  
1580
22-Apr
16:00
ZED-El Gouna
2.1
3.05
3.55
2.5
2.25
1.57
+49
#
Soccer - Serbia - Super Liga - Relegation Group
1X2Σ+-  
1811
22-Apr
16:00
IMT Novi Beograd-Zeleznicar Pancevo
2.08
3.3
3.05
2.5
1.71
1.99
+49
#
Soccer - Latvia - Virsliga
1X2Σ+-  
1757
22-Apr
16:30
Valmiera-BFC Daugavpils
1.51
3.55
6
2.5
2
1.7
+49
#
Soccer - Croatia - HNL
1X2Σ+-  
1570
22-Apr
17:00
Rudes-Varazdin
3.55
3.25
1.99
2.5
1.93
1.78
+49
#
Soccer - Ukraine - Premier League
1X2Σ+-  
1896
22-Apr
17:00
Shakhtar Donetsk-FK Zorya Luhansk
1.19
5.9
13
2.5
1.45
2.55
+49
#
Basketball - Finland - Korisliiga - Play Offs
1X2Σ+-  
2312
22-Apr
17:30
Kataja-BC Nokia
1.8
 
1.9
166.5
2.2
1.57
+8
2313
22-Apr
17:30
Karhu Basket-Helsinki Seagulls
2
 
1.7
157.5
1.55
2.25
+8
#
Ice Hockey - Russia - VHL - Play Offs
1X2Σ+-  
2396
22-Apr
17:30
Almetyevsk-AKM
2.45
3.85
2.4
 
 
 
+7
#
Soccer - Romania - Liga 1 - Relegation Group
1X2Σ+-  
2038
22-Apr
18:00
Petrolul-UTA Arad
2.18
3.05
3.35
2.5
2.2
1.59
+49
#
Soccer - Serbia - Super Liga - Championship Group
1X2Σ+-  
1807
22-Apr
18:00
Mladost Lucani-Napredak
2.04
3.05
3.45
2.5
2.18
1.59
+49
#
Basketball - Czech Republic - NBL - Play Offs
1X2Σ+-  
2353
22-Apr
18:00
Olomoucko-Nymburk
9
 
1.03
170.5
2.25
1.57
+8
#
Handball - Poland - Superliga - Play Offs
1X2Σ+-  
2528
22-Apr
18:00
Zabrze-Wisla Plock
7.4
12.5
1.13
 
 
 
+8
#
Handball - Poland - Superliga Women - Losers stage
1X2Σ+-  
2522
22-Apr
18:00
Galychanka Lviv Wom.-Kalisz Wom.
2.35
7.45
1.85
 
 
 
+1
#
Soccer - Poland - Division 2
1X2Σ+-  
1804
22-Apr
18:15
Olimpia Elblag-Stomil Olsztyn
2.5
2.95
2.7
2.5
2.12
1.62
+49
#
Soccer - Italy - Serie A
1X2Σ+-  
450
22-Apr
18:30
AS Roma-Bologna
2.25
3.15
3.35
2.5
2.35
1.55
+51
#
Soccer - Latvia - Virsliga
1X2Σ+-  
1758
22-Apr
18:30
Grobina-RFS
14
6.6
1.13
2.5
1.32
3.05
+49
#
Basketball - Europe - ABA League - Play Offs
1X2Σ+-  
2309
22-Apr
18:30
Studentski Centar-Crvena zvezda
4.9
 
1.15
171.5
2.65
1.45
+20
#
Basketball - Russia - VTB United League - Play Offs
1X2Σ+-  
2384
22-Apr
18:30
Zenit Petersburg-Uralmash Ekaterinburg
1.1
 
5.9
169.5
2.7
1.42
+20
#
Soccer - Denmark - Superliga - Championship Group
1X2Σ+-  
184
22-Apr
19:00
Nordsjaelland-Aarhus
1.57
3.95
5.5
2.5
1.84
1.88
+49
#
Soccer - Egypt - Premier League
1X2Σ+-  
1581
22-Apr
19:00
Al Ittihad Al Sakandary-El Ismaily
2.6
2.95
2.75
2.5
2.25
1.57
+49
1582
22-Apr
19:00
El Daklyeh-Future FC
4.1
3
1.95
2.5
2.65
1.42
+49
#
Soccer - Poland - Ekstraklasa
1X2Σ+-  
538
22-Apr
19:00
Warta Poznan-Stal Mielec
2.15
3.05
3.6
2.5
2.62
1.44
+49
#
Soccer - Portugal - Liga Portugal 2
1X2Σ+-  
554
22-Apr
19:00
Nacional-Benfica B
1.72
3.75
4.15
2.5
1.73
1.98
+49
#
Soccer - Sweden - Allsvenskan
1X2Σ+-  
655
22-Apr
19:00
Elfsborg-Kalmar
1.61
3.85
5.3
2.5
1.7
2.04
+49
#
Soccer - Sweden - Division 2 - Sodra Gotaland
1X2Σ+-  
1929
22-Apr
19:00
Balkan-Hassleholms IF
5.45
4.1
1.47
2.5
1.52
2.25
+39
#
Soccer - Sweden - Superettan
1X2Σ+-  
1873
22-Apr
19:00
Orebro-Varberg
2.5
3.05
2.7
2.5
2
1.72
+49
#
Soccer - Turkey - 1. Lig
1X2Σ+-  
767
22-Apr
19:00
Umraniyespor-Kocaelispor
3
3.15
2.28
2.5
1.89
1.76
+49
#
Soccer - Turkey - Super Lig
1X2Σ+-  
681
22-Apr
19:00
Sivasspor-Fenerbahce
8.25
4.8
1.37
2.5
1.58
2.3
+51
#
Basketball - Croatia - Premijer liga
1X2Σ+-  
2253
22-Apr
19:00
Zadar-Split
1.32
 
2.9
156.5
1.85
1.85
+8
#
Basketball - Czech Republic - NBL - Play Offs
1X2Σ+-  
2354
22-Apr
19:00
NH Ostrava-Opava
2.1
 
1.65
166.5
2.2
1.6
+8
#
Basketball - Russia - VTB United League - Play Offs
1X2Σ+-  
1039
22-Apr
19:00
CSKA Moscow-Enisey
1.2
 
4
168.5
2.7
1.42
+20
#
Handball - Denmark - Herre Handbold Ligaen - Relegation
1X2Σ+-  
2488
22-Apr
19:00
Holstebro-Skive
1.25
10
5.25
 
 
 
+1
#
Basketball - Sweden - Basketligan - Play Offs
1X2Σ+-  
2311
22-Apr
19:04
BC Lulea-Norrkoping
2.35
 
1.5
174.5
1.93
1.77
+5
#
Basketball - Denmark - Basketligaen - Play Offs
1X2Σ+-  
2306
22-Apr
19:15
Bakken Bears-Svendborg
1.04
 
8.75
177.5
1.8
1.9
+8
#
Basketball - Greece - Basket League - Losers stage
1X2Σ+-  
2390
22-Apr
19:15
Lavrio-Maroussi
1.83
 
1.88
172.5
2.7
1.42
+20
#
Basketball - Europe - BNXT League - Winners stage
1X2Σ+-  
2377
22-Apr
19:30
Donar Groningen-Limburg
2.15
 
1.63
147.5
1.87
1.87
+8
#
Basketball - Turkey - Super Ligi
1X2Σ+-  
2323
22-Apr
19:30
Besiktas-Galatasaray
1.32
 
3.1
172.5
2.65
1.42
+20
#
Handball - Germany - 2. Bundesliga
1X2Σ+-  
2518
22-Apr
19:30
Minden-Hagen
2.85
7.75
1.58
 
 
 
+1
#
Soccer - Argentina - Primera Nacional
1X2Σ+-  
819
22-Apr
20:00
Almirante Brown-Brown Adrogue
2.22
2.85
3.6
2.5
2.85
1.37
+49
820
22-Apr
20:00
Deportivo Maipu-Club A. Guemes
2.15
2.95
3.6
2.5
2.62
1.43
+49