Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Israel - National League, Playoffs 1-8 
Maccabi Akhi Nazareth - Hapoel Afula15:00
Israel - National League, Playoffs 9-16 
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Kfar Saba15:00
Slovakia - Superliga, Relegation round 
1. FC Tatran Presov - FC Nitra17:00
Turkey - 1. Lig 
Altinordu - Manisaspor17:00
Algeria - Ligue 1 
CR Belouizdad - JS Kabylie17:00
Live në vijim
Algeria - Ligue 1 
ES Setif - USM Blida17:00
Algeria - Ligue 1 
CS Constantine - USM Alger17:00
International Youth - UEFA Youth League, Knockout stage 
Manchester City - FC Barcelona17:00
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
1080
20-Apr
14:35
Nishikori, Kei-Cilic, Marin
2.18
 
1.58
 
 
 
+12
1082
20-Apr
14:35
Sousa, Pedro-Domingues, Joao
1.6
 
2.14
 
 
 
+12
1003
20-Apr
15:00
PFK Navbahor Namangan-FC Bunyodkor Tashkent
3.1
2.89
2.31
2.5
2.26
1.52
+111
1081
20-Apr
15:00
Gasquet, Richard-Zverev, Alexander
2.47
 
1.46
 
 
 
+11
914
20-Apr
15:00
Maccabi Akhi Nazareth-Hapoel Afula
2.68
2.89
2.7
2.5
2.41
1.49
+111
918
20-Apr
15:00
Hapoel Petah Tikva-Ironi Nesher
1.41
4.0
7.7
2.5
1.81
1.88
+111
919
20-Apr
15:00
Hapoel Ramat Gan FC-Hapoel Marmorek
1.84
3.35
4.05
2.5
2.3
1.54
+111
920
20-Apr
15:00
Maccabi Herzliya-Hapoel Nir Ramat Hasharon
2.36
2.95
3.05
2.5
2.38
1.5
+111
921
20-Apr
15:00
Hapoel Bnei Lod-Hapoel Kfar Saba
2.17
2.86
3.55
2.5
2.08
1.65
+111
1073
20-Apr
15:30
Hungary-Austria
3.3
4.8
1.72
5.5
1.45
2.55
+27