Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Turkey - Turkiye Kupasi, Knockout stage
Hatayspor - Istanbul Basaksehir Fk2:1
Russia - MHL
Loko Yaroslavl - Hk Riga0:0
Russia - KHL
Amur Khabarovsk - Avangard Omsk0:3
Russia - KHL
Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk3:1
Challenger - Rennes, France
Brancaccio, Raul - Halys, Quentin0:0
Live në vijim
ATP - Australian Open, Melbourne, Australia
Tsitsipas, Stefanos - Nadal, Rafael0:2
Korea Republic - KBL 
KT Sonicboom - Mobis Phoebus11:30
Korea Republic - KBL 
Dongbu Promy - Anyang Kgc11:30
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
191
24-Jan
12:30
HC Red Star Kunlun-Salavat Yulaev Ufa
2.76
4.05
2.06
5.5
2.41
1.5
+42
42
24-Jan
14:00
Vietnam-Japan
10.0
4.7
1.3
2.5
1.89
1.84
+153
535
24-Jan
14:30
Yuzhny Ural Orsk-Zauralye Kurgan
2.56
3.7
2.31
5.5
2.87
1.37
+34
536
24-Jan
14:30
Gornyak Uchaly-Chelmet Chelyabinsk
2.17
3.95
2.62
5.5
2.47
1.48
+37
78
24-Jan
14:30
Novara Calcio-Arzachena Costa Smeralda Calcio
1.36
4.25
8.2
2.5
1.95
1.75
+110
192
24-Jan
15:00
Metallurg Magnitogorsk-Traktor Chelyabinsk
1.49
4.5
4.9
5.5
2.74
1.4
+45
451
24-Jan
16:00
Hatay Bbb-Flammes Carolo Basket
1.56
 
2.32
148.5
1.85
1.85
+23
541
24-Jan
16:00
Kasimpasa-Alanyaspor
1.84
3.7
3.9
2.5
1.66
2.15
+115
36
24-Jan
16:15
OFI Kreta-Ergotelis
1.65
3.3
5.5
2.5
2.35
1.53
+116
222
24-Jan
17:00
MHK 32 Liptovsky Mikulas-HKM AS Zvolen
3.55
4.6
1.68
5.5
1.91
1.79
+34