Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Australia - NPL, South Australia 
Para Hills - Campbelltown City10:00
Republic of Korea - KBL, Playoffs 
Mobis Phoebus - Anyang Kgc11:00
Turkey Amateur - 2. Lig, Beyaz Grup 
Hacettepe SK - Guemueshanespor13:00
Egypt - Premier League 
AL Asyooti Sport - Smouha SC14:00
Egypt - Premier League 
EL Raja Marsa Matruh - Talaea EL Gaish14:00
Live në vijim
Ukraine - Persha Liga 
Arsenal Kiev - FC Poltava14:00
Ireland - Premier Division 
ST Patricks Athletic - Sligo Rovers16:00
Ireland - Premier Division 
Cork City FC - Bohemians Dublin16:00
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
1299
19-Mar
10:00
Para Hills-Campbelltown City
3.5
3.95
1.78
2.5
1.34
2.82
+105
1348
19-Mar
11:00
Mobis Phoebus-Anyang Kgc
1.63
 
2.19
166.5
1.78
1.93
+21
1078
19-Mar
14:00
EL Raja Marsa Matruh-Talaea EL Gaish
4.1
2.76
2.07
2.5
2.54
1.45
+112
1079
19-Mar
14:00
AL Asyooti Sport-Smouha SC
3.6
2.77
2.22
2.5
2.38
1.51
+112
1297
19-Mar
14:00
Arsenal Kiev-FC Poltava
1.81
3.25
4.2
2.5
2.39
1.47
+112
1064
19-Mar
16:00
Cork City FC-Bohemians Dublin
1.4
4.2
8.0
2.5
1.8
1.91
+112
1065
19-Mar
16:00
ST Patricks Athletic-Sligo Rovers
1.85
3.4
4.2
2.5
2.02
1.71
+113
1349
19-Mar
16:00
Athlone Town-Cabinteely FC
6.7
4.45
1.41
2.5
1.67
2.07
+113
736
19-Mar
16:00
Bray Wanderers-Waterford FC
5.0
3.8
1.6
2.5
1.9
1.8
+113
1080
19-Mar
16:15
Al-Mokawloon Al-Arab-Wadi Degla SC
2.03
2.81
4.15
2.5
2.45
1.48
+112