Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
Russia - Football National League
Fc Zenit-2 St Petersburg - Fc Tom Tomsk0:0
Greece - Greece Cup, Group 4
Ergotelis - Paok Thessaloniki0:1
Serbia - Serbia Cup
Fk Javor Ivanjica - Fk Radnik Surdulica1:1
Tunisia - Ligue 1
Esperance Sportive De Tunis - Avenir Sportif Gabesien2:0
International Youth - U19 European Championship Qualif. - Gr. 1
Georgia U19 - Liechtenstein U195:0
Live në vijim
Russia - Cup
Bc Ural Yekaterinburg - Bc Tambov9:13
Russia - KHL
Hc Barys Astana - Amur Khabarovsk3:4
Russia - KHL
Sibir Novosibirsk - Hc Red Star Kunlun2:1
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
78
14-Nov
16:00
FC Mordovia Saransk-FC Ska-Khabarovsk
2.74
2.83
2.68
2.5
2.57
1.44
+111
79
14-Nov
16:00
PFC Sochi-FC Rotor
1.83
3.2
4.35
2.5
2.38
1.51
+111
80
14-Nov
16:30
FC Shinnik Yaroslavl-FC Fakel Voronezh
2.31
3.05
3.05
2.5
2.43
1.48
+111
254
14-Nov
16:35
Springfield Thunderbirds-Wilkes-Barre/scranton Penguins
1.81
4.15
3.3
5.5
1.61
2.17
+37
85
14-Nov
16:45
Oskarshamns Aik-Varbergs Bois
3.1
3.25
2.29
2.5
2.08
1.7
+112
220
14-Nov
17:00
HK Poprad-MHK 32 Liptovsky Mikulas
1.44
5.2
4.75
5.5
2.17
1.61
+37
255
14-Nov
17:00
Grand Rapids Griffins-Rockford Icehogs
1.96
4.05
2.95
5.5
1.67
2.08
+37
324
14-Nov
17:00
Hartford Wolf Pack-Bridgeport Sound Tigers
3.55
4.4
1.7
5.5
1.46
2.53
+34
395
14-Nov
17:00
Ska-Neva-CSK Vvs Samara
1.26
6.4
6.9
5.5
2.27
1.56
+37
81
14-Nov
17:00
FC Avangard Kursk-FC Khimki
1.9
3.35
3.75
2.5
2.18
1.6
+111