Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
International Youth - UEFA Youth League, Knockout stage
1899 Hoffenheim - Fc Porto0:0
Armenia - Premier League
Fc Ararat Yerevan - Fc Ararat-Armenia0:3
China - Chinese Super League
Guangzhou R&f Fc - Shenzhen Fc2:1
China - Cba, Playoffs
Guandong Southern Tigers - Xinjiang Flying Tigers75:61
ATP - Barcelona, Spain
Carballes Baena, Roberto - Nishikori, Kei0:0
Live në vijim
WTA - Stuttgart, Germany
Sevastova, Anastasija - Kvitova, Petra1:0
WTA - Istanbul, Turkey
Arruabarrena-Vecino, Lara - Vondrousova, Marketa0:1
ATP - Budapest, Hungary
Balazs, Attila - Herbert, Pierre-Hugues0:1
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
600
26-Apr
14:45
Sepidrood Rasht SC-Foolad Khuzestan FC
2.28
3.05
3.05
2.5
2.15
1.62
+110
684
26-Apr
14:45
Cuevas, Pablo-Berrettini, Matteo
2.28
 
1.54
 
 
 
+11
680
26-Apr
14:55
Osaka, Naomi-Vekic, Donna
1.64
 
2.09
 
 
 
+12
553
26-Apr
15:00
FK Septemvri Sofia-FC Dunav Ruse
1.97
3.4
3.45
2.5
1.9
1.79
+110
596
26-Apr
15:00
Kedah-Selangor FA
1.7
3.65
4.15
2.5
1.57
2.15
+109
597
26-Apr
15:00
KL Felda United FC-Melaka United FC
2.63
3.35
2.36
2.5
1.62
2.07
+109
723
26-Apr
15:00
Sukhothai FC-Chiangrai United
2.65
3.2
2.49
2.5
1.84
1.85
+109
868
26-Apr
15:00
Marterer, Maximilian-Ymer, Mikael
1.67
 
2.03
 
 
 
+12
824
26-Apr
15:30
FC Codru Lozova-FC Zimbru Chisinau
2.45
3.15
2.66
2.5
2.07
1.62
+109
864
26-Apr
15:35
Nadal, Rafael-Struff, Jan-Lennard
1.04
 
7.9
 
 
 
+11