Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Oferta ditore e sporteve. Zgjidhni sportin apo skuadrën tuaj të preferuar, dhe vëni baste në shumë-llojshmërine e tipave që LumiBet ju ofron.
Live në vijim
China - Super League
Chongqing Lifan - Jiangsu Suning F.c0:0
Indonesia - Liga 1
Persela - Arema Cronus Fc0:0
Vietnam - V.League
Hoang Anh Gia Lai - Hai Phong5:1
Switzerland - Exhibition Laver Cup Singles Matches
Dominic Thiem - Denis Shapovalov0:0
China - WTA Guangzhou, China
Anna Blinkova - Sofia Kenin0:1
Live në vijim
Russia - ATP Tour - St. Petersburg Open
Marton Fucsovics - Borna Coric1:1
France - ATP Tour - Moselle Open - Metz 
Pablo Carreno Busta - Aljaz Bedene14:00
Vietnam - V.League 
Ho Chi Minh City - Sai Gon FC14:00
Ngjarjet në vijim dhe ngjarjet LIVE mund të kombinohen në tiketë. klikoni dhe lexoni tek PMSH për më shumë info.
#
Ngjarjet në vijim
1X2Σ+-  
497
20-Sep
14:00
Watford U23-Bristol City U23
2.49
3.85
2.45
2.5
1.45
2.63
+105
498
20-Sep
14:00
Hull City U23-Leeds United U23
3.65
3.95
1.85
2.5
1.46
2.59
+106
509
20-Sep
14:00
Ho Chi Minh City-Sai Gon FC
1.74
3.75
4.0
2.5
1.57
2.23
+107
510
20-Sep
14:00
Viettel FC-Binh Duong
1.79
3.6
4.0
2.5
1.62
2.14
+105
738
20-Sep
14:00
Hapoel Tel Aviv-Maccabi Ashdod
1.44
 
2.46
163.5
1.85
1.85
+33
843
20-Sep
14:00
Pablo Carreno Busta-Aljaz Bedene
1.43
 
2.51
 
 
 
+8
836
20-Sep
14:10
S.Peng/L.Siegemund-Y.Duan/Z.Yang
1.7
 
1.95
 
 
 
+5
796
20-Sep
14:30
Sibir Novosibirsk-Amur Khabarovsk
1.78
3.9
3.7
4.5
2.07
1.68
+24
904
20-Sep
14:30
Fabio Fognini-Jack Sock
1.4
 
2.61
 
 
 
+8
311
20-Sep
15:00
Tractor Sazi-Gol Gohar
1.5
3.55
7.0
2.5
2.43
1.49
+106