Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Ice Hockey - Czech Republic


#
Ice Hockey - Czech Republic - Extraliga
1X2Σ+-  
1171
22-Feb
17:30
Ceske Budejovice-Litvinov
2.03
4.15
2.95
 
 
 
+7
1172
23-Feb
17:30
Karlovy Vary-Trinec
3.6
4.25
1.78
 
 
 
+7
1173
23-Feb
17:30
Vitkovice-Plzen
1.83
4.25
3.45
 
 
 
+7
1174
23-Feb
18:00
Kladno-Mlada Boleslav
2.4
3.95
2.45
 
 
 
+7
1175
23-Feb
18:00
Olomouc-Kometa Brno
2.6
4.05
2.25
 
 
 
+7
1176
23-Feb
18:00
Pardubice-Mountfield HK
1.55
4.5
4.85
 
 
 
+7