Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Cyprus


#
Soccer - Cyprus - 1st Division
1X2Σ+-  
655
30-Nov
17:00
AC Omonia Nicosia-Ermis Aradippou FC
1.31
4.45
7.6
2.5
1.71
1.98
+93
656
30-Nov
19:00
Ethnikos Achnas FC-AEK Larnaca
5.1
3.45
1.58
2.5
1.69
2.0
+94