Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Basketball - International


#
Basketball - International - United League
1X2Σ+-  
828
28-Feb
11:00
Avtodor Saratov-BC Tsmoki Minsk
1.24
 
3.75
165.5
2.03
1.7
+4
#
Basketball - International - Liga ABA
1X2Σ+-  
812
28-Feb
12:00
BC Mega Bemax-KK Borac Cacak
1.21
 
4.05
 
 
 
+2
#
Basketball - International - United League
1X2Σ+-  
829
28-Feb
13:00
BC Khimki Moscow-Stelmet Zielona Gora
1.41
 
2.78
175.5
2.01
1.72
+4
#
Basketball - International - Liga ABA
1X2Σ+-  
1620
28-Feb
19:00
KK Cibona-Kk Split
1.49
 
2.51
160.5
1.89
1.81
+4
1621
28-Feb
21:00
Igokea Aleksandrovac-KK Buducnost Voli
2.4
 
1.53
155.5
1.95
1.76
+4
#
Basketball - International - United League
1X2Σ+-  
830
01-Mar
14:30
BC Astana-BC Kalev
1.48
 
2.53
160.5
1.68
2.06
+4