Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Football - Israel


#
Football - Israel - Liga Leumit
1X2Σ+-  
917
17-Oct
18:00
Hapoel Rishon Letzion-Beitar Tel Aviv Ramla
1.58
3.85
5.1
2.5
2.07
1.66
+107
918
17-Oct
18:00
Hapoel Katamon-Hapoel Ashkelon
 
 
 
 
 
 
+104
919
17-Oct
18:00
Maccabi Petah Tikva-Hapoel Ramat HaSharon
1.68
3.75
4.4
2.5
2.07
1.66
+105