Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Hungary


#
Soccer - Hungary - NB II
1X2Σ+-  
1451
28-Feb
14:00
Aqvital FC Csakvar-Soroksar SC
2.8
3.15
2.24
2.5
1.86
1.81
+94
1452
28-Feb
14:00
Szentlorinc SE-Pecs MFC
3.4
3.4
1.89
2.5
1.86
1.81
+94
1453
28-Feb
14:00
Budaorsi SC-FC Ajka
1.91
3.35
3.4
2.5
1.82
1.84
+94
1454
28-Feb
14:00
BFC Siofok-Szeged?Grosics Akademia
1.92
3.25
3.45
2.5
1.89
1.79
+94
1455
28-Feb
14:00
Szolnoki MAV FC-Gyirmot FC Gyor
2.79
3.15
2.26
2.5
1.96
1.73
+94
1456
28-Feb
14:00
Kazincbarcikai SC-Nyiregyhaza Spartacus FC
2.79
3.15
2.26
2.5
1.96
1.73
+94
1457
28-Feb
14:00
Bekescsaba 1912 Elore-Dorogi FC
2.0
3.15
3.35
2.5
1.89
1.79
+94
1458
28-Feb
14:00
ETO FC Gyor-Debreceni Eac
1.48
3.95
5.3
2.5
1.64
2.09
+94
#
Soccer - Hungary - NB I
1X2Σ+-  
158
28-Feb
14:30
Paksi FC-Ujpest FC
1.85
3.5
3.4
2.5
1.58
2.18
+94
#
Soccer - Hungary - NB II
1X2Σ+-  
1459
28-Feb
17:00
Szombathelyi Haladas FC-Kaposvari Rakoczi FC
1.92
3.25
3.45
2.5
1.89
1.79
+94
#
Soccer - Hungary - NB I
1X2Σ+-  
159
28-Feb
17:00
Zalaegerszeg TE-Fehervar FC
3.4
3.55
1.84
2.5
1.61
2.14
+94
#
Soccer - Hungary - NB II
1X2Σ+-  
1460
28-Feb
19:30
Debreceni VSC-Vasas FC
2.14
3.15
2.99
2.5
1.93
1.75
+94