Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Football - Croatia


#
Football - Croatia - HTPrva Liga
1X2Σ+-  
634
20-Sep
18:00
NK Lokomotiva Zagreb-Osijek
3.8
3.35
1.9
2.5
1.93
1.76
+107
635
21-Sep
16:30
Slaven Belupo-HNK Gorica
2.63
3.25
2.48
2.5
1.8
1.89
+107
636
21-Sep
19:00
NK Vara?din-Dinamo Zagreb
12.0
6.1
1.19
2.5
1.59
2.18
+107
637
22-Sep
16:30
Hajduk Split-Inter Zapresic
1.17
6.6
11.75
2.5
1.55
2.28
+106
638
22-Sep
19:00
Istra 1961-HNK Rijeka
5.3
3.75
1.58
2.5
1.89
1.8
+106