Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Football - Greece


#
Football - Greece - Super League
1X2Σ+-  
138
27-Jan
17:00
PAOK-Volou NFC
1.06
9.7
28.0
2.5
1.34
3.0
+107
139
27-Jan
19:00
Lamia-Asteras Tripolis
2.36
2.89
3.25
2.5
2.47
1.48
+106