Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Croatia


#
Soccer - Croatia - 1. HNL
1X2Σ+-  
78
26-Jan
17:00
NK Lokomotiva Zagreb-HNK Sibenik
2.36
2.9
2.84
2.5
2.11
1.62
+94
79
27-Jan
15:00
NK Istra 1961-HNK Rijeka
4.85
3.6
1.57
2.5
1.89
1.78
+94
80
27-Jan
17:05
GNK Dinamo Zagreb-HNK Hajduk Split
1.46
3.95
5.5
2.5
1.72
1.96
+94