Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Tennis - Germany


#
Tennis - Germany - WTA Tour - NÜRNBERGER VERSICHERUNGS CUP
1X2Σ+-  
720
23-May
13:05
Y. Putintseva-A. Friedsam
1.48
 
2.36
 
 
 
+5
721
23-May
13:05
N. Stojanovic-S. Cirstea
3.45
 
1.23
 
 
 
+5
722
23-May
14:00
M. Brengle-K. Siniakova
3.45
 
1.23
 
 
 
+5
723
23-May
17:35
V. Kudermetova-T. Zidansek
1.97
 
1.69
 
 
 
+5