Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Serbia


#
Soccer - Serbia - Superliga
1X2Σ+-  
227
04-Dec
18:00
FK Napredak Krusevac-FK Vozdovac
2.51
2.98
2.88
2.5
2.13
1.64
+94
228
05-Dec
14:00
FK Vojvodina-FK Macva Sabac
1.16
6.5
15.5
2.5
1.55
2.3
+93
229
05-Dec
16:00
FK Partizan-FK Cukaricki
1.45
4.2
6.6
2.5
1.85
1.85
+94