Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Czech Republic


#
Soccer - Czech Republic - 1. Liga
1X2Σ+-  
157
04-Dec
18:00
FC Fastav Zlin-FK Jablonec
2.58
3.15
2.69
2.5
1.96
1.76
+94
#
Soccer - Czech Republic - FNL
1X2Σ+-  
220
05-Dec
11:00
FK Usti nad Labem-SK Lisen
2.07
3.1
3.15
2.5
1.83
1.83
+94
221
05-Dec
13:30
1.SK Prostejov-FK Fotbal Trinec
2.18
3.05
2.98
2.5
2.01
1.69
+94
222
05-Dec
13:30
FK Viktoria Zizkov-FC Vysocina Jihlava
1.83
3.35
3.6
2.5
1.69
2.0
+94
223
05-Dec
13:30
MFK Chrudim-FC Vlasim
2.02
3.15
3.25
2.5
1.8
1.87
+94
224
05-Dec
13:30
FC Slavoj Vysehrad-FK Blansko
3.05
3.1
2.15
2.5
1.76
1.91
+94
225
05-Dec
13:30
FC Hradec Kralove-FK Varnsdorf
1.32
4.4
7.4
2.5
1.75
1.93
+93
#
Soccer - Czech Republic - 1. Liga
1X2Σ+-  
158
05-Dec
14:00
Bohemians Prague 1905-FK Pardubice
1.91
3.35
3.85
2.5
2.08
1.67
+94
159
05-Dec
14:00
SFC Opava-FC Banik Ostrava
3.45
3.35
2.04
2.5
1.84
1.86
+94
160
05-Dec
16:00
SK Sigma Olomouc-1. FK Pribram
1.41
4.4
7.0
2.5
1.76
1.95
+93
161
05-Dec
18:30
FC Viktoria Plzen-MFK Karvina
1.26
5.5
9.6
2.5
1.51
2.4
+93
#
Soccer - Czech Republic - FNL
1X2Σ+-  
226
06-Dec
13:30
Mas Taborsko-FK Dukla Prague
4.05
3.35
1.74
2.5
1.88
1.8
+94
#
Soccer - Czech Republic - 1. Liga
1X2Σ+-  
162
06-Dec
14:00
FC Zbrojovka Brno-SK Dynamo Ceske Budejovice
2.44
3.5
2.61
2.5
1.67
2.08
+94
163
06-Dec
16:00
FK Mlada Boleslav-FK Teplice
1.69
3.95
4.3
2.5
1.69
2.05
+94
164
06-Dec
18:30
AC Sparta Prague-SK Slavia Prague
3.4
3.35
2.05
2.5
1.65
2.12
+94
165
07-Dec
18:00
FC Slovan Liberec-1. FC Slovacko
2.32
3.15
3.0
2.5
1.94
1.77
+94