Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Finland


#
Soccer - Finland - Kakkonen, Group C
1X2Σ+-  
431
09-May
13:00
FC Vaajakoski-GBK Kokkola
1.13
6.8
11.75
2.5
1.28
3.25
+93
#
Soccer - Finland - Veikkausliiga
1X2Σ+-  
288
09-May
15:00
FC Inter Turku-FC Haka Valkeakoski
1.49
3.7
5.6
2.5
2.01
1.69
+94
289
09-May
17:30
IFK Mariehamn-AC Oulu
1.8
3.35
3.75
2.5
1.95
1.73
+94
#
Soccer - Finland - Ykkonen
1X2Σ+-  
290
09-May
17:30
Ekenas Idrottsforening-FF Jaro
2.08
3.25
3.0
2.5
1.8
1.88
+94
291
09-May
17:30
Klubi 04-KPV Kokkola
3.75
3.95
1.67
2.5
1.46
2.48
+94
292
09-May
17:30
Musan Salama-JIPPO
1.92
3.3
3.4
2.5
1.94
1.74
+94
293
09-May
17:30
Rovaniemen Palloseura-Mikkelin Palloilijat
1.7
3.5
4.05
2.5
1.84
1.83
+94