Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Russia


#
Soccer - Russia - Football National League
1X2Σ+- 
78
14-Nov
16:00
FC Mordovia Saransk-FC Ska-Khabarovsk
2.74
2.83
2.68
2.5
2.57
1.44
+111
79
14-Nov
16:00
PFC Sochi-FC Rotor
1.78
3.3
4.5
2.5
2.35
1.52
+111
80
14-Nov
16:30
FC Shinnik Yaroslavl-FC Fakel Voronezh
2.31
3.05
3.05
2.5
2.43
1.48
+111
81
14-Nov
17:00
FC Avangard Kursk-FC Khimki
1.9
3.35
3.75
2.5
2.18
1.6
+111
82
14-Nov
18:00
FC Baltika Kaliningrad-FC Luch
2.01
3.1
3.75
2.5
2.55
1.44
+111