Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Ice Hockey - Belarus


#
Ice Hockey - Belarus - Extraliga, Playoffs
1X2Σ+-  
1304
19-Mar
17:00
Shakhter Soligorsk-Yunost Minsk
2.44
4.15
2.25
5.5
2.17
1.62
+27