Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Tennis - Italy


#
Tennis - Italy - WTA Tour - Palermo Ladies Open - Palermo
1X2Σ+-  
1103
22-Jul
10:00
K. Bertens-E. Gorgodze
 
 
11.0
 
 
 
+8
1104
22-Jul
10:03
J. Paolini-L. Siegemund
2.71
 
1.37
 
 
 
+8
1105
22-Jul
10:06
S. Errani-M. Di Giuseppe
1.98
 
1.68
 
 
 
+8
1106
22-Jul
10:08
S. Sorribes Tormo-F. Ferro
1.72
 
1.93
 
 
 
+9
1116
22-Jul
10:09
G. Gatto-Monticone-A. Lottner
2.09
 
1.61
 
 
 
+8
1117
22-Jul
10:11
L. Arruabarrena-T. Zidansek
2.79
 
1.35
 
 
 
+8
1118
22-Jul
10:12
J. Teichmann-D. Gavrilova
1.49
 
2.33
 
 
 
+8
1119
22-Jul
10:14
A. Friedsam-S. Voegele
1.5
 
2.31
 
 
 
+8
1120
22-Jul
10:15
M. Trevisan-A. Cornet
3.4
 
1.24
 
 
 
+8