Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Ice Hockey - Sweden


#
Ice Hockey - Sweden - Hockey Allsvenskan, Relegation/Promotion Round
1X2Σ+- 
1057
25-Mar
19:00
Almtuna IS-Bodens HF
1.18
7.2
8.9
5.5
1.73
1.99
+45
#
Ice Hockey - Sweden - SHL, Playoffs
1X2Σ+-  
494
25-Mar
19:00
Skelleftea Aik-Djurgardens IF
2.17
3.75
2.72
5.5
2.82
1.38
+45
495
25-Mar
19:00
Malmo Redhawks-Frolunda HC
2.57
3.9
2.22
5.5
2.3
1.55
+42