Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Ice Hockey - Slovakia


#
Ice Hockey - Slovakia - Tipsport Liga
1X2Σ+-  
808
20-Sep
17:00
MHk 32 L. Mikulas-Ice Tigers Nove Zamky
2.18
4.05
2.64
6.5
3.75
1.23
+22
809
20-Sep
17:30
HK Dukla Michalovce-HK SKP Poprad
2.2
4.0
2.64
3.5
1.23
3.75
+23
810
20-Sep
17:30
HC 05 Banska Bystrica-HC Kosice
2.03
4.25
2.8
5.5
1.85
1.85
+22
811
20-Sep
18:00
Dukla Trencin-Slovan Bratislava
2.2
4.25
2.53
5.5
2.0
1.72
+23
812
20-Sep
18:00
MAC Budapest-HC 07 Detva
1.84
4.7
3.05
6.5
2.1
1.65
+22
813
20-Sep
18:00
HK Nitra-DVTK Jegesmedvék
1.66
4.65
3.75
4.5
1.53
2.35
+23