Menuja Kryesore

Sportet


Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Football - Finland


#
Football - Finland - Veikkausliiga
1X2Σ+-  
150
20-Sep
17:30
VPS-FC Lahti
2.37
3.1
2.97
2.5
2.02
1.71
+107
151
21-Sep
12:00
FC Honka-HJK
2.75
3.15
2.5
2.5
2.05
1.69
+106
152
21-Sep
14:00
KPV-RoPS
2.52
3.05
2.8
2.5
2.05
1.69
+105
#
Football - Finland - Ykkonen
1X2Σ+-  
213
21-Sep
14:00
FF Jaro-TPV
1.67
4.0
4.15
2.5
1.51
2.38
+105
214
21-Sep
14:00
MuSa-AC Oulu
2.74
3.5
2.29
2.5
1.6
2.18
+105
215
21-Sep
14:00
MyPa-FC KTP
3.15
3.85
1.95
2.5
1.37
2.83
+105
216
21-Sep
16:00
AC Kajaani-EIF
1.87
4.05
3.25
2.5
1.35
2.91
+105
#
Football - Finland - Veikkausliiga
1X2Σ+-  
153
21-Sep
17:00
HIFK-SJK
2.26
3.0
3.25
2.5
2.27
1.56
+105
154
22-Sep
17:30
Ilves Tampere-FC Inter Turku
2.62
3.0
2.74
2.5
2.11
1.65
+105
155
22-Sep
17:30
IFK Mariehamn-KuPS
3.75
3.3
1.96
2.5
1.78
1.93
+105