Bonusat dhe promocionet
5 ndeshje 5%
7 ndeshje 10%
9 ndeshje 15%
11 ndeshje 20%
14 ndeshje 25%
15 + ndeshje 30%

Edhe një mundësi më tepër për të fituar më shumë

Soccer - Portugal


#
Soccer - Portugal - Primeira Liga
1X2Σ+-  
44
11-Jul
20:15
Belenenses SAD-Moreirense FC
2.35
3.1
3.1
2.5
2.17
1.64
+94
45
13-Jul
20:00
CS Maritimo Madeira-Rio Ave FC
3.7
3.3
2.01
2.5
2.04
1.73
+94
46
13-Jul
22:15
Vitoria Setubal-FC Famalicao
3.05
3.2
2.33
2.5
2.1
1.69
+94